Ta třetí

20. června 2010 v 19:18 | Me |  Diary
Tak jo. Netěší mě sice moc, že první článek na novém blogu není 100%ně pozitivní, ale prostě za to nemůžu. Dnešek by byl možná docela fajn den. Neměla jsem sice od začáku nějak extra dobrou náladu, ale pořád to nebylo tak pokažené, jako teď.
Těšila jsem se na ten výlet. Relativně těšila, i když mi moc nezvedalo náladu, že bude Alča na pokoji spát s Luckou, čímž mě zase vyškrkla ze svého života. Nemám ráda ty lidi, kteří mi napíšou vždy, když mají špatnou náladu, vždy, když něco chtějí a také vždy, když potřebují s někým něco probrat a v normálních chvílích, jako je třeba tohle, jsou na pokoji s někým jiným.
Jo s tímhle bych se asi smířila, ale s tím, že Huja bude nakonec na pokoji s Peťkou, s tím opravdu ne. Tak já ji vždycky držím, když má špatnou náladu, mně řekne, ať ji kryji, když jde někam kalit se svým klukem a mamka by jí nedovolila u něj spát a zase jsem to já, které řekne až druhé, jestli s ní chci jet na vodu a taky jsem to já až druhá, která by s ní měla být na pokoji. Pokoje jsou po dvou...  a já jsem ve všem až ta třetí, v kamarádství, přátelství, i v tom vztahu jsem byla vždycky ta třetí. Už mě tenhle život štve. Chci být jednou ta první, na kterou si vzpomene.. ať už je to kdokoli.
Takže co tu teď dělám? Mám hrozně špatnou náladu, bolí mě hlava, mám hrozně ,,pozitivní" myšlenky a píšu... Děkuji za přečtení, děkuji dvakrát za pochopení a vlastně to může být jedno. Přeji hezký den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama