Pad(adadáá)ám.

24. srpna 2010 v 0:40 | Sonička nejsoničkovatější |  Diary
Padadadáám
absťák po něm mám.:-D

Ne, fakt. Fajn den dneska. Super den dneska. Žádná věc, co by mi pokazila náladu, žádná extra překážka, snad až na to, že bude zítra pršet.
Vzbudily mě příjemné zvuky řežání dřeva na dvoře, začala jsem proklínat taťku. Nasadila jsem si špunty a pokoušela se spát dále. 
Crrrr. Blbej budík a pak opravdu vstát. Učesat, namalovat, oblíct a nachystat věci. Pak vyhnat taťku z koupelny. Naobědvat a vyrazit směr Bučovice, za svým nejmilovanějším.
Na nádraží jsem potkala Nelu Patschovou, která mě pozvala na středu na oslavu narozenin. Konečně budu mít nějakou akci kousíček od domu, juchů. Snad se tam bude s kým bavit, kdyžtak půjdu domů.
Dojely jsme do Buček, rozloučily se a já vyrazila směr koupaliště a jen doufala, abych trefila. Vedro na padnutí, měla jsem žížu a nebyla si jistá směrem, ale dala jsem to! Cestou jsem potkala Vašíka a zeptala jsem se ho, jak fungují éčka. Jó držím mu palce.
Dostala jsem se na koupák, zaplatila Fanovi třicet korun za vlez a už se koukala okolo, kde uvidím nějakýho plavčíka. Nikde nikdo, tak jsem se koukla na tobogán a ouhle koho nevidím. Zamávala jsem a šla jsem si hodit někam baťůžek. Namočila jsem se do vody, super pocit po takové cestě a vyrazila jsem si to přímou cestičkou za dětma na frontu na tobogán. Juchů, konečně jsem ho zase po dlouhé době viděla. Sedla jsem si na židličku, obdržela červenou plavčíkovskou kšiltovku a asi vypadala jak plavčíkova žena. Sledovala jsem tvrdou plavčickou práci. Ty malé děti jsou fakt neúnavné. Vždycky si někdo stáhl plavky a pak jel po zadku. Super podívaná to byla, to zase jo.
Příšla hlavní plavčice a poslala nás umýt zem na záchodech. Taky zajímavá činnost. Hodně zvlášně a podezřívavě se na mě dívali chlapi, kteří mě viděli vycházet z pánských.
Následovalo sezení na lavečce a pozorování dětí skáčících do vody. Potkala jsem taky Čendovu ségru a Marťu Machalovou s lesbickými sklony. Ale jó pohoda.
Pak jsme uklízeli a dělali všechno možný a mně to vůbec nevadilo, protože jsem byla ráda, že jsem s Tomem.
Mmmm a pak cesta na vlak a na vlakáču a hrozně ráda říkám blbosti a táák prostě. Nepopsatelný pocity. Měla bych jít spát:D Pararadáá:P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama