Změna je život.

27. srpna 2010 v 16:45 | Sonička |  Diary
Když jsem byla malá, poslouchala jsem jsem tak maximálně, co se hrálo v rádiu, když jsem kolem něj prošla. Poslouchala jsem s mamkou věci, co měla na cédéčku, Shakiru, Enyu, Leoše Mareše, Lunu.. Hodně věcí, které mi dnes nic neříkají.
Milovala jsem šmouly. Bylo pro mě hrozně smutné, když se nám pokazila kazeta.
Když mi bylo tak 13, začala jsem poslouchat hudbu už doopravdy. Začalo to nějakým výběrem písniček, teré se mi líbily třeba ze Shreka, Naruta nebo prostě, co poslouchali ostatní. O rok později na mě přišla éra ,,emo" muziky. Billy talent, Afi, Aide, Escape the fate, později screamo v podobě A vaint attempt, Blessthefall.. a potom jsem navázala na slabší žánr jako Bloc party, Boys like girls, Metro statio, což mě naštěstí taky přešlo. 
Nastalo léto loňského roku a začala jsem chodit ven s děckama, co poslouchali hip hop. Skupina H16. Při poslechu se mi vracejí vzpomínky. Bylo to super léto. Kdyby nebylo letos Toma, tak asi nejlepší jaký jsem kdy měla. Hopec se mi začal líbit a s ním taky Moja reč, Disharmonia, Gramatikz, Prečo ne, Pio squad.
Začala jsem chodit na gympl a můj styl se zase změnil. Tentokrát na rock a indie, což mi vydrželo skoro do teď.
Asi tak před měsícem jsem začala zase poslouchat hip hop a rap. Nelíbí se vám to? Ani mi to moc nevadí, myslím, že ti hoši mají co říct. Za tu dobu jsem se hoodně změnila a byla jsem naivnější a teď jsem určitě taky, ale co už, Změna je život, tak se měňte, vždyť na tom nic není :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama