2. září a už ponorka?

2. září 2010 v 14:04 | Sonička |  Diary
Prostě mám dnes náladu pod psa a nechce se mi to nikam psát. Nechci kvůli tomu nikoho otravovat, nechci ze sebe dělat chudinku, ale chci to nějak dostat ven. Vlastně se ani nic nestalo. I když znám ve škole hodně lidí, cítím se tam sama. Možná bych měla zajít někdy do 3.A. Docela mi chybí Nikča, ta mi vždycky zvedne náladu. Taky by nejraději pořád marodila. Nebo jsem taky možná znechucená z nadcházejícího učení. Všechno bylo v pohodě a v Chemii začal Vlach zase mluvit o názvosloví a já se hrozně bojím, že to hrozně podělám, protože to vůbec neumím. Na základce mi to nikdo nevysvětlil a na gymplu se čekalo, že to bude každej umět. Možná udělala něco i angličtina, protože té nové učitelky se bojím a já jsem na angličtinu hrozně levá a řekla jsem, že jsem měla bratra, což vlastně znamenalo, že mi umřel.
Chci spát, chci si pléct, chci se koukat na film, chci si jít zaběhat, chci něco dělat, ale prostě nevím. Nechápu co jsem celej rok v té škole loni dělala. S kým jsem se bavila? S děckama ze Ždánic? No teď mi nepřipadá moc v pohodě být v blízkosti Filipa. Taky se mi nelíbí, jak pořád chlastá.
Nejede ve škole wifi a bojím se, že ani dlouho nepojede, což je další důvod, proč se necítím moc dobře. Čokoláda mi v zlepšení nálady už nadále taky nepomáhá, tak doufám, že mě to prostě nějak přejde samo. Třeba je to jen hormonama a ve skutečnosti je všechno fajn. Chtěla bych být aspoň s tím svým, ale nemůžu.
Doufám v lepší zítřky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama