Myšlenky plavou

29. září 2010 v 17:19 | Sonička |  Diary
Mám chuť psát. Popsat celýmu světu svoje pocity, aby mě chápal a bral takovou jaká jsem, ale nikdy mi psaní nešlo a unikaly mi myšlenky a nakonec jsem se úplně zamotala.Sama do sebe? Asi jo. Je hrozěn těžký ze sebe něco vysoukat, když se v člověku zmítá tolik pocitů. Špatných, dobrých. Všech, které by rád popsal, aby se mu ulevilo. Poslouchám Obél, které je naprosto dokonalá a popisuje pocity i jen melodií. Asi je to moc depresivní, ale já to tak cítím.
Cítím, jak se svět kolem mě měmí bez toho, abych nějak zasahovala. Uvědomuju si, jak je jeden život zanedbatelný. Nebo není? Nechci to omývat pořád do kola, jen říkám, co cítím. Jeden život je pro mě jen jediný. Dokonalý, potřebný. Nejsem si teď jistá, jestli to tak pořád je. Třeba si to jen nalhávám. Stejně o mě nestojí, viditelně. Asi se teď má lípe beze mě. Jen ať si užívá svobodného života dokud může. Bojím se, že pořád budu čekat, že změní názor. Že se jednou vrátí a uvědomí si o co přišel. Je to jen přání. Věc, co se nikdy nestane. Nejspíše bych se měla podívat po někom jiném. Nebo ne, neměla. Člověk by měl být taky někdy sám. Já byla poslední dobou pořád s někým i když to někdy nebylo ono. Je lepší být s někým, koho mám doopravdy ráda. Méně bolesti pro něj.
A proč tu vlastntě něco píšu? Chci si ulevit. Chci se naučit něco psát a chci přijít na něco, co by mě udržovalo dále při životě. Nějaké štěstí, radost, náplň života, důvod žít.
Asi se těším na taneční. Potaneční. Fernet Citrus už na nás čeká ve skříňce. 
Alkohol
Cigarety
Sex
Drogy
Život
... a pak skončí a já budu litovat, že jsem někdy byla smutná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PoPčA_"_ PoPčA_"_ | Web | 29. září 2010 v 17:32 | Reagovat

Zajímavý design ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama