Všechno pěkný jednou končí.

22. září 2010 v 21:37 |  Diary
A hlavně moje vztahy.
To to tak vždycky dopadá, když si začínám myslet, že by to mělo budoucnost. A taky, že by možná i mělo, kdyby se on nebál a kdyby kdyby... Začněme od začátku.
Začalo to jednoho deštivého dne...

Vlastně bylo docela hezky
a já a on,
Soňa a Tom,
jsme zamířili do kina
do Brna. 

Byl to asi nejlepší výlet, nejlepší rande a nejlepší věc, kterou jsem kdky absolvovala. Nemohla jsem se dočkat, kdy ho zase uvidím..
A pak tam byl on a usmíval se a dal mi pusu. Mohli jsme se objat a i když to není ve vlaku moc příjemný a pohodlný, tak to byla jedna z nejlepších věcí.. Nemám ráda tady to vzpomínání. Připadám si, jako kdybych si toho tehdy nevážila.
Dojeli jsme do brna a koupili si lístky na Disco Ensemble. Šli jsme do špalíčku a koupili lístky.. Procházeli jsme se po brně a objevovali krásy nočního města. Všechno krásně svítilo a já si připadala tak úžasně a tím nejúžasnějším klukem. Později jsme viděli ten nejúžasnější film, při kterém jsme se také nejvíce nasmáli. K(l)amač srdcí.
Kurva, kdyby mi teď pořád někdo nepsal a kdybych neměla tak blbou náladu a kdybych nepsala v pátek tak blbou písemku, tak to nějak dopíšu, ale promiňte. Ne. Dnes ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama