Bez energie, bez víry a bez kafe.

21. října 2010 v 23:00
Co k tomu říct. Jiné dny bych za den napsala milion článků o ničem a otravovala bych vás tu už od odpoledne svými názory, problémy a řečmi. Dnes už je prostě čtvrtek večer a já nemám energii ani na to, abych se zvedla z postele a došla si někam pro jídlo. Tak si tu popíjím pramenitou neperlivou vodu Rajec a přemýšlím o věcech, co se mi dnes přihodily a že jich nebylo málo.
Můj den začal už oním pověstným kafem, ve kterým bylo ale mlíko, takže se mi udělo šoufl, protože já nemám na mlíko žaludek. První dvě hodiny ivt, kde jsem se snažila se marně učit anglinu a chemii. Tělocvik, kde jsem necvičila. Matika - písemka, kterou jsem nestihla. Chemie, ve které mě nevyzkoušel. Zase. Angličtina ve které jsme psali písemku a já to šmelila, jak se dalo. Oběd, hermelínová bulka, hudebka.
Vlak...
Bára, která se se mnou baví o Jéřovi, ale stejně si myslím, že jsou na tom fajn. Určitě budou spolu dlouho. 
Doma jsem si stahovala ikony na pc, což mi zabralo bezmála dvě tři hodiny. Jo, kvůli takové blbosti se já dokážu zaměstnat. Tomáš klus - Lenka, která mi hraje i za špatné nálady. Nykča s depresí, údajně bez kamarádů, ale o hodinu později už si naplánovala s jinou kámoškou disku v Bučovicích. Pohodička.
Lenka samotná, která miluje zadaného, ach ta tvrdá realita.
Tom, kterýho jsem dnes ani nepozdravila. Minulost se opakuje. Chodím v kruhu. Konec je začátek, ale začátek je zároveň koncem. Snow Patrol. Damien Rice. Pořád v něm vidím nejlepšího a nejhezčího člověka na světě.
Xindl X, který mě zklamal. To nové album je sice fajn. Možná ale texty. Ztratil to něco, co v něm bylo. Prostě popadnout kytaru a hrát. Hrát tak, jak to cítím. Ne tak jak to zní a lidé chtějí. Píše o komerci, ale zároveň je komerce on sám. Ale komu nejde o prachy v dnešní době, že.
http://musicserver.cz/clanek/31685/Xindl-X-Jsem-nejlepsi-zpevak-v-Cechach/
A pak jsem tu zase jen já. Ležím v posteli, píšu článek na který nemám energii.
A víte co?
Asi si pustím nějakou písničku z které budu hrozně v depresi.
http://www.youtube.com/watch?v=GemKqzILV4w&ob=av3e
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama