Kalení x učení.

17. října 2010 v 3:59 |  Diary
Myslím, že po dnešku a včerejšku budu raději hodná a pilná studentka.
Ani snad raději nebudu popisovat, co se dělo.
Ve zktratce - byla jsem s holkama, povídala si o našich problémech neproblémech (hlavně teda o klucích), chvíli jsme tancovaly, jely domů, byla jsem tam s jinou kámoškou a zase si povídala, jela i ona domů. Já tam neměla co dělat, tak jsem si našla toho kluka, co jsem s ním byla včera a ... Prostě tak no. Vážně na úlety nejse. Neudělala bych to, kdybych se fakt nenudila nebo se nechtěla pomstít bývalýmu.
Chci být zase ta hodná holka, co abstinovala, nekouřila, nechodila na diskotéky, nikdy s nikým nechodila ani se nelíbala. Chci ty časy zpátky. Všechno bylo tak čistý a jasný.
Chci přijít ze školy a jít se učit. Chci všechno vědět a dostávat jedničky a taky chci, aby si o mě lidé mysleli, že jsem aspoň trošičku chytrá.
Ale nejsem a ani nebudu. Jsem marná, chlastám, teď se bezdůvodně vykusuju s někým koho skoro neznám a to já nenávidím. Líbání má být, když dojdou slova a ne jen tak.. beze slov.. jen fyzično.. nic.. prázno.. v srdci.. v hlavě... 
Chci spát a už se neprobudit.. 
Historie se opakuje a já se chci trocu v tom kruhu vrátit.. a pak jít rovně, přímo a nemotat se sem a tam.
Dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angelot Angelot | Web | 17. října 2010 v 14:34 | Reagovat

Ach ty blázínku malej.
Věříš, že ti rozumím?
Že to chci taky všechno zpátky?

Ale už se to nevrátí, tak se nauč žít s tím co je a snažit se o lepší budoucnost tak, aby sis nemusela říkat, že chceš něco jiného ;)

A co se toho kluka týče - Pamatuji si dosti podobnou situaci, kdy jsem udělala ve své podstatě to stejné, až na to že jsem se nechtěla pomstít, ale někoho odehnat. Pak to člověka mrzí, tohle nechtěl, vnímám stejně jako ty to líbání a vůbec všechno.
Ale víš co viď? Bude líp! :)

Chybami se člověk učí. A žádný učený z nebe nespadl. Vždyť to známe.

Don't worry, be happy! :) :-*

2 Sonička Sonička | Web | 17. října 2010 v 15:00 | Reagovat

Děkuju :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama