Milý deníčku.

19. října 2010 v 12:52 |  Diary
Dneska bych Ti chtěla říct, že jsem zase nešla do školy. Ale myslím, že bych u Tebe měla mít plus, protože mě v tom krku bolelo vážně více než včera. Doufám, že to dneska spravím pivem, jebo dvěma. Milý deníčku, taky bych Ti chtěla říct, že jsem se dnes učila (!!!) fyziku. Učit se je pro mě vůbec nejtěžší věc, která může být. Zjistila jsem totiž, že se mi nejlépe učí mezi dvanáctou a jednou hodinou v noci. Tak si teď říkám, že jsem se teď učila mezi dvanáctou a jednou hodinou odpoledne a taky to šlo. Dnes jsem udělala dokonce jednu moc průlomovou věc a to, že jsem napsala mýmu prvnímu bývalýmu. Sice jen kvůli tomu, aby mě svezl z tanečních a aby mi řek z čeho píšeme, ale i to by se snad mělo počítat, ne?
Doufám, že to v tanečních nějak přežiju. Zdá se mi, že je ten krk už lepší a taky se mi zdá, že trochu rychleji píšu, jak si tu každý den tak vypisuju duši. Měla bych se ještě učit chemii, dějepis, francouzštinu, zsv, angličtinu a další takové předměty, ale bohužel, já jsem pořád já a já a učení, to nejde dohromady. Moc se netěším na zbytek týdne, ale tři dny. Jen tři dny. To musím přežít. Už jen pár měsíců a budou vánoce. Už jen pár párů měsíců a budou letní prázdniny. Jsem zvědavá co se všechno do té doby stane.
Učinila jsem důležité růzhodnutí. Už nebudu psát bývalýmu číslo 4, protože on o to stejně nestojí. Udělala jsem hrozný hřích a koukala se na historii a zase jsem z toho hrozně nechápala a zase jsem se cítila jako předtím. To už taky nebudu dělat. On je to sice chytrý kluk ten Tomáško, ale určitě má i spoustu jiných kamarádů u kterých stojí více o psaní než se mnou. Nebudu se nikomu vnucovat, že. Pořád tu omývám to samé. Je mi to líto, ale asi to tak jinak nejde.
Příště se budu snažit psát pozitivnější články. Vážně jo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angelot Angelot | Web | 19. října 2010 v 20:36 | Reagovat

A zítra už jdeš? :)
Doufám že jsi taneční zvládla, ale ty jsi holka šikovná tak určitě jo :)
Konečně se ale uzdrav :)
Učení se vykašli :D Ne, dobře, ale hlavně to s tím nepřeháněj :)

A vím jak je to nepříjemné s tím psaním jemu. Ale určitě se nevnucuješ :)
A jestli ho otravuješ, tak je vůl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama