Při učení ani energeťák nepomůže a usínám...

14. října 2010 v 21:31 |  Diary
Tak jsem se chtěla naučit literaturu. Vážně chtěla. Koupila jsem si hezky jednoho Monstera, semtex.. Šla jsem se dokonce po škole vyspinkat a stejně se prd naučím. Jestli nebudu moct použít ten tahák, tak je to v háji milé děti. Jsem vážně celá odvařená ze Života svaté kateřiny a o tom, jak se zasnoubila ve snu s Kristem a jsem vážně odvázaná z ostatních děl.. Takže si tu plánuju zase hezky pohodlně lehnou s noťasem, jít na icq, napsat někomu a hrozně si postěžovat a pak jít spát s pocitem, že nic neumím a že dostanu zase čtverec (to ani nemluvím o tom, z čeho všeho zítra zkouší.)
Jediná věc na kterou se těším je zítřejší diska, až se zase pořádně opiju. Vlastně ani na to se netěším, protože tam bude můj bývalej a mě z toho bude špatně i bez alkoholu. Ve škole se mu vyhýbám co to jde, ale ono to vážně tak moc nejde. Ani zdravit ho nechci, bolí to.. A přecejen se pořád rozhlížím kolem sebe, že ho třeba uvidím. Kdybych mohla, tak se na něj asi dívám pořád. 
Prosííííím. Já na něj chci zapomenout a chci, aby nikdy neexistoval, abysme spolu nikdy nechodili a abysme se nikdy neseznámili a nikdy si nepsali.
Alkohol je přece jen pořád alkohol a já se bojím, jak se budu chovat v blízkosti něj..

... a neříká se nadarmo, že ty nejlepší věci jsou zadarmo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama