Světe, ser mě takhle dál a zničím Tě.

2. října 2010 v 23:35 |  Diary
Je sobota. Nejlepší den v týdnu a já se celý den nudím, zevlím, koukám na seriály, (true blood) a chtěla jsem si s někým psát a nebylo s kým. Prostě konec světe. Chtěla jsem se taky pořádně vyspat a jediná věc, které jsem byla schopná byla hlava plná myšlenek, které mi nedají spát.
Napsala bych vám o čem jsem dnes přemýšlela, ale nechci se ztrapňovat.
Jo a jsem hrozná svině, které se nedokáže bavit s lidma normálně. Pořád jsem akorát ironická, hnusná na lidi a protivná.
Už ani nenaslouchám. Pořád jen melu o svých problémech. Přemýšlím o svých problémech.. jestli vůbec nějaké stojí za to trápení.. Ony možná stojí. Určitě stojí, ale svýma starostma je nevyřeším. Chtělo by to nějaký lék
http://www.youtube.com/watch?v=a0VpEygfGW4
mohla by být hudba můj lék.
Docela vtipná historka teď. Napsal mi Dan kolik hrálo AC Miláno s Parmou.. tak jsem složitě hledala na netu kolik to bylo. Odepsala jsem a on se ještě ptal, kdo dal góla, tak jsem zase dedukovala nějakou odpověď. Potom mi zavolal. V pozadá slyším nějaký divný opilecký zvuky.. Dan mi děkuje jako kdybych udělala bůhvíco, předá mi Lega, ten mi předá nějakou holku, ta mi řekne, že mě Dan miluje, ta mi předá Dana a ten mi zase poděkuje a rozloučíme se.
Mamka mi donesla čokoládu, tak jsem ji snědla a teď budu mít hrozný výčitky svědomí, že jím v noci sladký. Ach jo, nechce mě umřít. Dobrou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama