Taneční - jak tanečníci netačí.

19. října 2010 v 21:55 |  Diary
Ale abych pravdu řekla, tak i docela tancovali. První půlku jsem tancovala s Hrabošem - jedním mým spolužákem, co je tak trochu mimo, ale né o moc více jak já. 
Takže.. jelikož jsem tam minule nebyla, bála jsem se, že tentokrát nic nebudu zvládat a že budu hrozně levá (více jak normálně) a nebudu se chytat. Začali jsme tancovat jive [džajv]. Říkám si ,,není tohle cha-cha?" a opravdu to bylo hrozně podobné a hned jsem se do toho dostala. Mám ráda takové ty rychlé tanečky, kde je plno otoček a obratů a všeho možně různého i nemožného dohromady. Bavilo mě to. Druhý taneček byla asi polka. My, hodaři, známe. Blues, pohodička, u toho jsem usínala. Walz - Pomoooooc. Minule jsme to hrozně kazili, ale tentokrát nám to po chvíli šlo. Prostě jsme byli naprosto dokonalí a ani nohy jsem neměla pošlapané. Valčík, na který jsem taky chyběla, jsem asi měla prostě v krvi nebo co. Ne, dělám si srandu. Někde jsem se to kdysi učila a taky jsem si pamatovala, co a ja.
Hrabošek mi chodil o půl doby dopředu, tak jsem ho musela zastavovat a sekýrovat.
- Ty jseš moc pomalá!
- Já? To Ty jseš dopředu. Víš proč hraje ta hudba? Musíš tancovat do rytmu!!!
- Já nemám hudební sluch!
- Tak koukej jak tancuju já a neříkej mi, že jdu moc pomalu!
Všichni se hrozně smáli, jak jsem ho setřela. Držela jsem se pak ve svém tempu a on se přizpůsobil. Má u mě plusko.
Ještě jsem tancovala s Čendou, kterej tancovat umí a je dokonce o trošku menší jak já, tak jsem si tancování užívala. Snad jediné k výtce. Padaly mi šaty a on mi je hrozně stahoval dolů. Po tanečních mi řekla kamarádka Lenka, co se na mě koukala z balkónu, že se bála, že mi každou chvíli spadnou. 
Konečně jsme skončili a my se s Alčou rozběhly do šatny posbírat. Utíkaly jsme na pizzérku, kde jsme byly jako vždycky první a tak jsme zabraly nejlepší místa. Dala jsem si s Lenkou Bílé víno se spritem. Vzhledem k tomu, že jsem celý den nic nejedla, jsem i tu jednu skleničku cítila. Trochu ji asi cítím i teď i když málo.
A víte co? Já už se na tu prodlouženou docela těším. Zatancujeme si, pokecáme, popijeme, pak půjdeme na disku, popijeme zase. Jo, to bude krásný. Jdu se naučit fyziku. Mějte se prdi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama