V loji si vesele bloguju dál.

7. listopadu 2010 v 23:46 |  Diary
Teda děti moje, tak vám musím říct, že jsem i nadále v háji šípkovém, dubovém i borovém. Za neustálého myslelí na bývalýho (s kterým se už tak nějak vypořádávám, protože jsem mu napsala a on mi hrozně nehezky odepsal a zdá se mi, že si myslí, že jsem blbá kráva a nechce se se mnou bavit, ale v pohodě, ať si nasere, já si najdu někoho jinýho) a za neustálého tlaku ze strany školy, jsem se rozhodla, že se na to pěkně vybodnu. Zítra velká písemka z bioly - neumím. Dějepis - neumím. V úterý to bude ještě větší kentus, protože píšeme z chemie. Chemie je věc, která se nedá naučit, nedá se opsat a nedá se ani natipovat, takže to vidím tak možná na odevzdanej práznej papír. Bože, kdybych mohla, tak už s těma profesorama chrápu jen aby mi dávali nějaký slušný známky.
Stala se také úplně jiná věc v mém životě. Dostala jsem se tak náhodou, tak trochu svým přičinění do Klubu úchylů. Není to ani tak klub jakožto skupina na facebooku, kde je pár děcek ze školy, se kterýma si teď aspoň můžu psát,protože na chatu většinou někdo je. Možná to není nic moc, ale aspoň nějaká šance, že uděláme nějakou prasárnu v úterý na pizzérce. Těším se na moje klubové úchylné kamarády, až to tam rozjedeme.
Asi začnu poslouchat zase Good Charlotte a My Chemical Romance, který mají nový album a které jsem si taky stáhla (teda myslám ty good Charlotte) a který si taky pěkně poslechnu zítra ve škole (juchů).
Za víkend jsem se prd naučila, podívala jsem se na prd seriálů, přestože jsem se chtěla juknout na Weeds, True bloed, Vampire diaries a dalších x seriálů. Bože zabij mě. Nevím, co po mě pořád chceš, ale brzo možná zabiju já Tebe.
Taky jsem přemýšlela, že by to zase mohlo začít být lepší s klukama, ale nevím nevím. Asi nic. Nothin. Do hlavy se mi dere spousta anglických myšlenek, které bych ráda vyjádřila, ale už nevím, nevím, nevím.. Docela se tohohle týdne bojím. Vražedný týden.
Chci obejmout.. pusu..aby se usmál a přimáčkl si mě k sobě a abych se cítila hezky v bezpečí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nerya nerya | Web | 8. listopadu 2010 v 0:06 | Reagovat

Kopa plánov a hovno z toho...som na tom podobne.

2 Danda Danda | Web | 8. listopadu 2010 v 22:15 | Reagovat

Chemie je zlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama