Milý deníčku.

10. prosince 2010 v 0:29 |  Diary
Asi víš, co Ti chci říct. Zase mám tu chuť napsat všechno, co se za poslední dobu stalo, ale možná toho ani tak moc není. Zase marodím. Asi jsem fakt nějak porouchaná nebo co. Dneska jdu dobrovolně do školy jen proto, abych mohla někam o víkendu jít. No není to ironie, když to stejně nakonec dopadne tak, že nikam nepůjdu?
Příští týden bude peklo. Písemek ja *nějaký sprostý slovo* a já vím, že se na ně stejně učit nebudu, protože jsem líná, líná a ještě do třetice líná holka. Můžu vás uklidnit s tím, že slohovku za mě nakonec napsat kamarád. No není to taky ironické, když sama píšu blog? Proč jen svoje myšlenky nedokážu sepsat tak, aby se to profesorce líbilo? Vždyť já ji mám ráda. Kdyby nám aspoň nedávala tak těžké písemky. Kdyby se aspoň nekoukala na mou slohovku jako na pár vět malého děcka, co nemá ponětí o světě. 
Dokoukala jsem skoro The Big Bang Theory a chystám se na How I Meet Your Mother. První díl teda moc něco. TBBT je prostě nejlepší, nic proti. Jak se říká, proti gustu žádný dišputát. Jsem zvědavá, jestli půjdeme s Milanem ven. Ráda bych, ráda bych, ale on mě asi nechce. No kdo by se divil. Takové něco jako já mu asi nečouhá ani po paty. Tak si říkám, že žádnýmu klukovi nesahám ani po paty. Možná bych se měla koukat po nějakých horších..ne tak dokonalých, ne tak chytrých, nezadaných... 
Milý deníčku. Teď bych se mla jít učit francoužštinu. Měj se.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama