Zakončená, Mikuláš.

5. prosince 2010 v 14:52 |  Diary
Samozřejmě se stalo hodně důležitých věcí. Důležitých věcí, ale v porovnání s touhle věcí tak nedůležitých..
tak třeba zakončená. všechny holky měly krásné bílé šaty. Kluci vypadali slušně a galantě, což se hrozně lišilo od toho, jací jsou ve škole.
Tancovala jsem asi spíše s holkama než klukama. Polonéza se povedle a já tancovala například s Danem, pak Martinem, se kterým nám to vážně šlo. Smáli jsme se jak děti.
Největší průlom ovšem nastal, když jsem si šla sednout k rodičům. Dopila jsem kolu a koukala se, jak jde okolo můj bývalý jako pinkl a sbírá prázdné skleničky, byl kousíček ode mě a já nevdělěla co dělat. nebavili jsme se, nezdravili, vyhýbali pohledem. ale no tak, někdo ten krok udělat musí. vzala jsem prázdnou skleničku a podala mu ji. řekl děkuju a tak krásně se usmál. po dvou měsících se na mě usmál. a já se usmála taky.
Další náš úžasný kontakt započal ve chvíli, kdy jsme měli psát písemku do češtiny a on nám měl dát jeho písemkový sešit z loňska ve kterém psali ty samé písemky jako my. On půjčil sešit svému spolužákovi a ten ho půjčil jedné krávě od nás ze třídy. Ona nám ho pak nechtěla půjčit. Jednou ho tak měla ve škole na lavici, tak jsem jí ho vzala a řekla jí, že si ho prostě beru a že to mám domluvený. Byla pěkně naštvaná. Snad jsem ji nikdy ani více nevuděla. Hned jsem psala Tomovi co se stalo a aby věděl, že mám ten sešit teď já. To jsme spolu asi poprvé mluvili.
No a druhé mluvení bylo asi teď. V pátek chodili ve škole na mikuláše a on byl zrovna nejprťavějším mikulášem na světě. Došli do naší třídy a já se na něj koukala a přemýšlela. poslouchala jsem jeho hlas. nechápala jsem jak někdo může dělat bordel a neposlouchat ho. ach jo.
Ta kráva holka klečela na hrachu a já se smála.
Včera jsem mu napsala, psali jsme si normálně. Napsali jsme oba zase tu stejnou věc. jsme stejní. asi už tolik rád nemá, ale psali jsme si jako dříve. moc hezké a potěšující.
Taky napsal Milan, asi půjdeme v sobotu ven.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama