Alík - správce nástěnky se hlásí do služby.

11. ledna 2011 v 0:44 |  Diary
Když jsem došla po dlouhé době na alíka a všimla si své nástěnky.
Rekapitulace za minulý rok :)
Autor nástěnky se hlásí do služby a je velmi potěšen za tolik nových příspěvků za tu dobu přibylo. Koukám se na datumy a jaká byla zima a přemýšlím, co jsem asi tak dělala v té době. Ohledně loňských respektivě předloňských vánočních dárků. Hodnota peněžní ani ta citová nebyla moc vysoká, ale stejně jsem ráda, že byly vánoce a že jsem si je užila. Bruslila, chodila s děckama ven, ostatně jako tyto vánoce. Zase jsem nedostala moc věcí (samozřejmě, že když to porovnám s ostatními dětmi a třeba s někým z jiných států, kteří nemají ani na vodu, tak nemám co mluvit...) ale! Dostala jsem od kamaráda moc krásný namalovaný obrázek. Od kamarádky plyšovýho draka a od druhé ještě dostanu ušitý pouzdro :) Co jsem tak celý rok dělala. No, dokončila jsem první ročník na gymnáziu (s odřenýma ušima. asi nejsem moc studijní typ), našla jsem si kluka (který se se mnou pak stejně rozešel :D), a s kterým jsme se teď asi zase dali dohromady. Respektive nevím co mezi námi je. Asi budeme jen takoví divní kamarádi... :) No, získala jsem taky nové kamarády, párkrát jsem se pořádně opila (no nikdo není svatý, ani já ne) a párkrát jsem udělala i nějakou blbost :)
Tak třeba děti. Zítra píšeme z ruštiny a já jsem hrozný flákač a jen jsem si to přečetla, tak doufám v zázrak... nu a jsem domluvena s tím nebývalým bývalým, že si někam spolu ve škole zalezeme, abychom mohli být aspoň chvíli spolu sami, když to teď popři škole a všem věcem, které jsou okolo moc nejde. Taky bydlíme docela daleko od sebe.. 
No a 21.1. máme ples a já tancuju s děckama předtančení. Zítra budu zase trénovat :) Už se moc těším na ty bílé šaty, kde moc nedrží sukně a ve kterých se dá sotva dýchat :D 
Na Alíka už moc nechodím, omlouvám se. I na nástěnku jsem zapoměla. Hodně jsem se změnila. Bývala jsem velký introvert a melancholik, ale postupem času se měním spíše na extroverta a z melancholika a cholerika si tak nějak přecházím, jak se naskytne vhodná chvíle :D možná to tak není. Nevím. 
Po pololetním vysvědčení pojedu se školou na víkend na hory. Lyžovala jsem sice jen 2x v životě, ale i tak se těším a doufám, že jsem to moc nezapoměla...
A to je tak asi všechno. Jak jste se měli vy? :) 
A děkuji Pralinko za příspěvky :), vážím si toho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E. E. | 12. ledna 2011 v 19:11 | Reagovat

Jéé ty jedeš taky na ty hory?? To jsem nevěděla, to je supééééééééér!!!!!! :-)  :-) a snad se ti dráček líbil.. za ten rok 2010 jsem se změnila hodně.. stalo se toho moc.. Je to všechno zvláštní.. Sama nevím, co mezi vámi je.. ale vím jaký to je, když se snaží jen jeden..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama