Jak na Nový rok tak po celý. (těšme se na plno alkoholu a sexu)

1. ledna 2011 v 22:04 |  Diary
Tak abych pravdu řekla, kdyby mělo být celý rok jak na Silvestra, tak by to byl asi nejhezčí rok v mém životě. Asi se ptáte proč. Je to hrozně nadlouho. Vydržíte? Myslíte, že vydržím do konce psát? Měla bych konečně popsat věci, které se udály za několik dní a které jsem neměla příležitost napsat. 
Jestli si déle pročítáte můj blog, tak asi víte, že se se mnou před třemi měsíci rozešel kluk, Tomáš. Dlouho jsme se spolu ani nebavili. Po dlouhé době jsme si i trošku napsali a skončili jsme oba na disce. On byl asi opilejší (čehož jsem si bohužel ani nevšimla nebo jsem si to nechtěla přiznat, protože ho mám pořád tak ráda a doufám, že se ke mně vrátí) a tak jsme tam tak byli spolu a líbali se a on řek, že tomu vztahu dáme druhou šanci (bla bla) .. a byli jsme pak venku a on se se mnou chtěl vyspat.. a já řekla, že ne, že když jsme teda konečně spolu, tak můžeme kdykoli jindy.
Ráno jsem mu napsala a skoro nic si nepamatoval. Říkal, že je vůl, že už to zpět asi nechce a že si myslí, že by to skončilo stejně jako předtím. Takže jsem měla hrozně krásnou náladu a těšila se na příjemně strávené vánoce (bylo 23.12.) no a tak jsem nějak těch pár dnů přežívala a pak jsme šli s Andělem (kamarádka) chlastat. Respektive jsem měla doma ještě flašku citrusa. Vypily jsme ho a bylo nám fajn. Koupily jsme si ještě dvě pivka, šly na chvíli na horní nádraží a pak domů.
Domů jsem teda přišla v hrozně střízlivém stavu a jediná věc, která mě napadla, byla sednout k noťasu a napsat Tomovi. Hrozně dlouho jsme si psali a nakonec jsme přišli na to, že jsme se spolu měli vyspat a že by to bylo fajn, když se máme rádi a tak. (nemyslím, že by nějak zneužil toho, že jsem byla opilá, prostě to tak přišlo.) a další dny jsme si normálně psali jako předtím, už v pohodě, jako kamarádi. Byla jsem ráda, že se spolu zase bavíme. Domluvili jsme se na Silvestra.
Takže jednoho dne, bylo to 31.12.,jsme šli takhle do Bučovic slavit silvestra. Na vlakáču mě čekala Nikča, šly jsme do čajky, pak k Míše na film a na trochu vodky s džusem. Blížila se doba, kdy jsem měla jít ke kašně, kde jsme byli domluvení s Tomem. Hezky si tak vykračuju na místo určení a vidím Toma (toho mého ex-boyfrienda) jak jde s Fanou (klukem, který mi kdysi řekl, jak jsem neupřímná hrozná, falešná. Klukem, který mě hrozně nemá rád a který prohlásil, že má Tom na lepší než jsem já… debil.) Tak jsem byla nadšená, že můžu Toma hodně přivítat (ironie). Fana se naštěstí oddělil a šel někam doprd*le (bože děkuji Ti za to). Popřál Tomovi nový rok a vypadl.
Vyrazili jsme s Tomem na stopku (non-stop), jestli tam nenabíjí kredit. Nenabíjí. Zamířili jsme rovnou na nádraží.
Celou dobu jsme si povídali o blbostech. Bála jsem se, že bude mezi námi nějaké trapné ticho nebo něco, ale naštěstí jsme na tom dost dobří kamarádi, zdá se.
Na nádraží jsme si sedli dovnitř a přišla Tomovi sms od Fany, že mu chtěl dát novoroční pusu už dříve, ale jestli by teda raději pusu ode mě, Jany (jedna vtíravá holčička) nebo nějaké z toho spolku které nemá rád, takže mu ji raději nedal (kluk klukovi - novoroční pusu?????). Takže jsme si řekli, že je to debil a ještě jsem tomovi říkala o tom, jak byl na mě jednou Fana hnusný na pizzérce, ale vykašlali jsme se na to a bavili se o hovadinách. Pak už hlásili, že přijede vlak. Šli jsme ven dělat blbosti. Vlak přijel a my přijeli na místo určené.
Přeskákali jsme koleje a šli koupit džusy, na které mu dali kluci peníze. Koupili jsme jich osm a vesele je táhli 1,5 km na chatu. Zastavili jsme se u kluziště a šli jsme se na chvíli klouzat. Líbali jsme se. Konečně. Měl citrónovou žvýkačku a chutnal jak citrus. Smáli jsme se tomu.
Po cestě nám pár džusů spadlo a já si nevšimla, že se krabice trochu rozbila. Měla jsem džusové rukavice a rifle. Dorazili jsme na chatu, všichni byli přítulní a veselí (pěkně opilí). Vyskládali jsme džusy, dala jsem tam citrusa, kterého jsem koupila. Šli jsme s Tomem nahoru.
Kluci nám tam nachystali jakýsi pití. Nejspíše vodka s energeťákem. Vypili jsme to a pustili hudbu. Vyspali jsme se spolu. (docela sranda děcka, sex je fajn :). Občas tam otravovali kluci, tak jsme byli trochu naštvaní, ale bylo to super. Pak jsme šli do sprchy a do našeho pokoje vletěl jeden kluk. Vyblil se tam do kýblu a ležel tam. Tak mi hodil Tom do koupelny oblečení. Měla jsem úplně mokré kalhoty (od toho džusu), tak jsem si vzala jeho a on tam chodil vesele v kraťasech, zatímco se moje rifle sušily. Kluci nás začali nahánět, ať se jdeme podívat na ohňostroj. Byla zrovna půlnoc. Buchli jsme dětské šampaňské (což je hrozně vtipné, že když tam bylo tolik alkoholu, tak my pijeme nealko pro děti). Dali jsme si Novoroční pusu a šli se s kluky podívat na ohňostroj.
Vrátili jsme se zase do chaty (Tom byl rád, protože v těch kraťasech to zrovna nejlepší venku nebylo) a hráli jsme Bang a popíjeli vodku s džusem. Během toho mi zavolaly kmošky, tak jsem se jim tak trochu svěřila s tím, co se toho večera stalo, ale ne moc, protože Tom byl pořád někde blízko mě. Kvůli nadcházejícím hovorům jsem taky prohrála hru. Moc mi to nevadilo.
Kluci začali hrát flašku. Jednoduchý princip, na koho padne, pije. Seděla jsem si v houpacím křesle a smála se jim. Na hru jsem byla líná a moc se mi nechtělo se opíjet. Pouze jsem si pocucávala ten můj nápoj omamný. Později mě už to moc nebavilo a byla jsem unavená, tak jsem si šla na chvíli lehnout nahoru do postele. Tom mě uložil a řekl mi pohádku. Dovyprávěl a šel zase za klukama pít. Nějak mě to ležení nebavilo, protože jsem nemohla usnout. Přemýšlela jsem o všem, co se stalo. Šla jsem zase za klukama, vzala jsem jim Toma, zatáhla ho do postele.Chvíli jsme tam tak leželi. Pomalu jsem musela jít na nádraží, tak mě šel vyprovodit. Rozloučili jsme se. Dali jsme si poslední pusu, ze které nakonec bylo sedm pus.

Andri
A zazvonil zvonec... A jak je to teda teď - už se k tomu dostaneš? :D
Why
jsme kamarádi, ale stejně mu dám pusu až ho uvidím :/:D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angelot :* Angelot :* | Web | 1. ledna 2011 v 22:19 | Reagovat

Já už ti k tomu nemám co říct, jen to, že třeba měl ten Tades pravdu. Třeba tohle tomu může pomoct.

A závěr je krásnej :D :)
Tu pusu mu dej! :)

2 Blackness Blackness | Web | 2. ledna 2011 v 15:46 | Reagovat

[1]: Souhlasím.. pusu mu dej .. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama