Svět je krásný s Tebou.

7. ledna 2011 v 21:20 |  Diary
Den je krásný, den je krásný, den je krásný s tebou.
Když dva se rádi mají i v lednu je jak v máji i v lednu je jak v máji s tebou, s tebou, s tebou, s tebou. Noc je krásná, noc je krásná, noc je krásná s tebou.
Když dva jsou jako jeden, tu v máj se změní v leden, tu v máj se změní leden s tebou, s tebou, s tebou, s tebou.
Svět je krásný, svět je krásný,
svět je krásný s
tebou.

Dneska se mi povedlo tolik věcí, že už to snad ani není možné.
Možná bych měla začít od začátku. 
Po cestě do školy spadla kamarádka pěkně tvrdě. Všechny cesty byly namrzlé. Člověk aby se někam bál jít, ale musel jít do školy. Chemii ráno jsem přežila. Nemuseli jsme nic dělat. Učila jsem se do fyziky, ze které jsem byla jasná a ze které tam mám asi tři až čtyři a na poslední písemku jsem dostala baňu jak Prahu. 
Začala fyzika. Strach jak prase. Nechala se vyzkoušet spolužačka a pak začala zkoušet dalšího spolužáka. Zatím nám zadala pár lehkých příkladů, ze kterých se mi i jeden povedlo vypočítat. Ptala se, kdo už to má, tak jsem se přihlásila, ať to mám za sebou, napsala to na tabuli, vypočítala, řekla jí něco pěkného a ona mě posadila s jedničkou. Takhle obrovskou radost jsem neměla ani nevím. No jéje. Hodina skončila a začala velká přestávka. Hned jak jsem vyšla ze třídy, tak jsem potkala T. Vypověděla jsem mu své nové zážitky a nějak mi bylo jedno, co se kolem mě děje. Taky se radoval, že pojedu na lyže na víkend. Šli jsme do bufáče a koupili si banánek a zalezli do šatny, kde jsme nevímco řešili za blbosti. Smála jsem se mu, že dostal dvojku z angličtiny.
Děcka z jeho třídy na nás zase divně koukali. Někdo jedl před šatnou brambůrky, koukal na nás a T. ho hnal. 
No a konečně jsem se mu pokusila ukousnout jazyk. Respektive jsme se konečně líbali. Bylo to fajn. Super. I když možná moc krátký. Zase bych si to zopakovala co nejdříve. Těším se na pondělí, až ho zase konečně uvidím. Chybí mi už teď. Usnul.
Smál se mi, že jsem mu ten jazyk neukousla a zmínil se o něčem na způsob, že to asi budeme zkoušet častěji. Jůů.
A víte co je ještě za novinky? Nejsem těhotná, to je super, co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nerya nerya | Web | 7. ledna 2011 v 21:24 | Reagovat

Mám rada také dni, kedy sa človeku darí :) Ináč :D gratulujem :D Ja som dnes takisto zistila, že nie som tehotná, po dlhom čakaní :D 8-)

2 Suns Suns | Web | 7. ledna 2011 v 21:28 | Reagovat

No já se fakt bála, že budu :D :D Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama