Za střízliva.

25. ledna 2011 v 23:32 |  Diary
Tak jsem se pěkně vyspinkala a teď vám konečně můžu povyprávět zážitky z plesu.
Do Nes. jsme přijeli zhruba o půl sedmé a šli jsme zase nacvičovat předtančení. Párkrát jsem chyběla, takže mi některé věci mírně unikaly, ale myslím, že jsme si to docela dali. Dostala jsem dokonce gerberu od mého tanečníka, ale já blbec ji tam zapomněla.
Do sálu začali přicházet lidé nervozita se zvyšovala. Kolik tam bylo kroků? Jedna otočka nebo dvě? Teď do dvou nebo tří řad?
Ale jak už jsem řekla, zvládli jsme to a vyslechli si potlesk a pochvalu sálu. Ředitel nám nakázal vyzvat si rodiče. Tedy naše garde. Já tam rodiče neměla, takže jsem šla najít pana T. a doufala, že se někde znenadání objeví. Objevil. Hledal mě taky. No hlavně, že jsme se našli a mohli jít tancovat. Já, o podpatek vyšší jak on, jsem si nebeské výšiny užívala. Valčík, jsme zvládli na jedničku a waltz taky. Přežili jsme i polku, kterou nemáme rádi snad ani jeden z nás. Zase mi přišlo, že málo mluví. V poslední době obecně se mnou málo mluví. Pořád abych mlela nějaký blbosti já sama. Moc mě to netěší, abych pravdu řekla. Připadám si, jako kdyby se mnou ani mluvit nechtěl, jako kdyby ho to nezajímalo. Sdělil mi snad jen, že si musí zatancovat ještě s hodně lidmi. Pár dnů předem jsme se domlouvali na fíkového jelzina ještě s jednou mou spolužačkou, takže jsme ji našli a zamířili k baru. Fronty sahaly asi kilometr daleko a každý měl žízeň. Nebo se chtěl opít, co nejdříve, těžko říct. T. se prodral docela dopředu a čekal, až ho někdo obslouží. S kámoškou jsme se bavily a já se seznámila s jejím učitelem matiky ze základky. T. mi byl nějak příliš daleko, když jsem mohla, snažila jsem se ho aspoň požďuchovat zezadu. Po dlouhé době jsme konečně přišli nařadu a vypili jsme si svou dávku téměř nealkoholického alkoholu, který má na vás účinek až tak po litru. Dopiju a jdu. Možná jsme dopili a šli tancovat, těžko říct. Šli? Nešli? Možná chvíli a pak jsme šli každý vlastní cestou. On si přece musel zatancovat s tolika lidma. Vyrazila jsem zase za spolužáky a donutila jsem kamarádku, která abstinuje, aby si se mnou dala vodku. Co je na plese, to se přece nepočítá, ne? Děti, i vodka s kolou je dobrá volba. Co na tom, že se po kole dobře zvrací. 
Všechny věci mi splývají dohromady. Později jsem šla na panáka ještě se svým tanečníkem, který normálně taky nepije. Vodka zadarmo, pozor na to. 
Potkala jsem zrovna pana T, který se mě zeptal, jestli nechci jít ven. Proč bych nešla, že? 
Vyšli jsme ven. Já jen ve svatebních dlouhých šatech. Holá ramena. Všude zima. Není mi zima, není mi zima, není mi zima. Stoupli jsme si na most a konečně jsem dostala to, po čem jsem celý večer prahla. Pusu. A ne jenom to. Naše filozoficko úchylné rozhovory vedly opět k jediné věci. Kdy spolu zase budeme spát. Hmm. Tak na lyžáku, co? 
Teď mi s ním bylo vážně dobře. Zase jsem mu vyčetla, že se mnou není rád nebo něco na ten způsob a on zapíral. Myslel to vůbec vážně? Můžu vůbec brát lidi, kteří něco vypily vážně? Můžu brát vážně já jeho. A zima mi pořád nebyla. Proč by byla, když jsem byla s ním. 
Šli jsme dovnitř a parket byl baletek. Stál za mnou a dal mi pusu na krk. Brr, z toho mi vždycky naskočí husí kůže. A ne, že by se mi to nelíbilo. Je to velice příjemné panstvo. Později byl parket zase náš. Dali jsme si jednu písničku a jeho napadlo, zajít pro profesorku. Měla radost, že tam nemusí sedět sama. Pořádně jsme si zatancovali a taneční série skončila. Zase jsme se rozdělili. 
Vždycky, když jsme spolu někde na akci, kde jsou jeho spolužáci, tak mě tam všichni berou, mluví na mě, zdraví mě a nevím, co všechno. Ovšem když jsem ve škole, tak mě většinou ani nezdraví. Nevím, jestli mi to nějak moc vadí. Stejně s ním ani nechodím. Stejně se s nimi ani moc neznám.
V průběhu večera jsme se viděli ještě jednou, kdy to stojí za zmínku. Možná toho moc není. Našli jsme se zase a chtěli jít na panáka. Taky s jednou jeho spolužačkou. Tak na co půjdeme? Na vodku, dneska piju jen vodku. T. si dá myslím jen jelzina. Už toho vypil dost. Stojíme zase ve frontě a já po dávce alkoholu, co mám v žaludku (asi jsem mezi tím dostala i pár dalších panáku) nevím, jestli si nedat raději taky jelzina. Ale jo, volím slabší pití. Dopijem a jdem. Zase se rozdělíme a teď už na celý večer.
Mezitím já tancuju opět se spolužáky, spolužačkami, všechno tancuje a mně snad ani moc nevadí, že s ním nejsem.
V 11 hodin jsme vyfasovali losy a šli prodávat. Samozřejmě jsem nic nevyhrála. Losy byly hned vyprodané a my na nich vydělali celých 130 korun, které jsme si rozdělili na půl se slibem, že později půjdeme na panáka. 
Neštěstí ve hře, štěstí v lásce, ne?
Pak už jsem asi byla příliš opilá na to, abych si něco pamatovala v kuse.
Moment, kdy jsem tancovala se spolužákem D. jive.
Moment, kdy jsem tancovala se spolužákem P. nevímco, ale bolely mě z toho záda. Později jsme s tím samým spolužákem šli na panáka. Ještě s jednou holkou ze sexty. Vodka šla dovnitř a já si i s kámoškou odběhla ještě ven na slivku. Seděly jsme u ní v autě a hrozně se smály. Nechtělo se nám ven tak opilým, když všude pobíhali profesoři.
Dosmály jsme se a šly zase tancovat. Kolik mohlo být hodin a co jsem dělala pak už ji mi vážně neznámo. Možná zase tancovala se spolužákama. Možný myslela na to kde je pan T. Možná jsem tam prostě byla a užívala si s ostatními.
Zhruba o půl jedné si kamarád A. vzpoměl, že si spolu máme zatancovat a nahnal mě na parket. Dali jsme si nějaké to tango a byli spokojení, že se nám dobře tancovalo. Blížila se druhá hodina a já musela sbalit svoje věci a vyřítit se ze sálu ven. Přežila jsem jízdu autobusem a šly jsme spát ke kamarádce. Povídaly jsme si dlouho o plese a šly spát okolo čtvrté. V sedm ráno jsme se vzbudily vedrem a otevřely okno.
Ještě ve tři, kdy mě má malá oblíbenkyně doprovázela na vlak, jsem měla nějaký ten alkohol v krvi, ale...
...Byl to super ples :D 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angelot Angelot | Web | 26. ledna 2011 v 16:17 | Reagovat

Wohou, takovej podrobnej rozbor :D Myslím, že už jsem se ke všemu vyjádřila, ale musím ti zopakovat že jsi debil :D
Prostě není tak ukecanej, nikdo není tak ukecanej jako ty :))
Pak máš u mě toho panáka! :)
A jsem ráda, že se ti ten ples tak líbil :) Moc se vám to povedlo :)
A jsi pako, že jsi zapomněla tu kytku! :D

2 nerya nerya | Web | 26. ledna 2011 v 22:42 | Reagovat

Záááávidím :) ten ples :D aj to mnozstvo alkoholu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama