Fantazijní světy

2. března 2014 v 12:09 | Suns
Tak mě napadlo, že bych po nějaké době zase mohla napsat článek na blog. Akorát jsem nevěděla co a toto téma mi docela nahrálo. Myslím si, že v poslední době mám nějakou bujnou fantazii. Když zrovna nesním za bílého dne tak sním v posteli a ještě o mnoho víc.
Každý den se mi zdá v noci plno snů a já si asi většinu pamatuju. Ve dne pak přemýšlím, co jsem dělala za zajímavé věci. Třeba jak jsem prolízala sklepení nebo byla s mým přítelem. Jak jsem hledala v rajčatech kouzelné ořechy, jak jsem se přestěhovala z místa, kde jsem od mala bydlela.
Už jsem z těch mých snů nějaká zmatená. Občas nevím, co se stalo doopravdy a co jen ve snu. Naopak někdy ve snu se něco stane a já si tam říkám, že to nevadí, stejně je to jen sen..
Trochu mi to připomíná mou konverzaci s někým. Vždycky přemýšlím o tom, co chci říct a pak nevím jistě jestli jsem o tom jen přemýšlela nebo už to řekla.
Myslím že FANTAZIE je v našem životě hodně důležitá. Někomu stačí, když si přečte knížku (fantasy já miluju nejíc :)) a někdo proživá fantazijní život i ve snech, případně když se ve dne pořádně zamyslí.
No myslím, že stačilo :)

Mimochodem tady je naše nedávno vykastrovaná kočka s límečkem :D krasavice že?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama